Organigrama

Organigrama 2017-03-13T16:56:49+00:00

Organigrama polític i tècnic

PresidentIsaac Peraire i Soler
Vicepresident primerMarc Sucarrats i Sabatés
CoordinadorRamon Padrós i Ferrer
Responsable Ocupació i EmpresaRamon Padrós i Ferrer
Responable Desenvolupament RuralRamon Padrós i Ferrer
Responable de TurismeJosep Martínez Castro
Responable Educació i FormacióIsaac Peraire i Soler
Responable ResidusGlòria Borralleras i Soler
Responable Centre de ServeisAlbert Güell
Joan Ramon Soler
Responable Atenció a les personesMontserrat Juvanteny i Canal
Responable Cultura, Esports i JoventutMarc Tort i Carrera
Responable Comunicació i TICAnna Plans
CONSELL GENERAL
ENTITATCOMITÈ EXECUTIU
Ajuntament d'AlpensMontse BarniolMagdalena Jareño
Ajuntament de LluçàJoan Carles SoléEnric Font
Ajuntament d'OlostJosep Ma. FreixanetRamon Ambrós
Ajuntament d'OristàMarc SucarratsJordi Tarradellas
Ajuntament de PerafitaRamon CasalsJoan Compta
Ajuntament de Prats de LluçanèsIsaac PeraireAnna Plans
Ajuntament de St. Agustí de LluçanèsJosep PujolJosep Subirana
Ajuntament de St. Bartomeu del GrauEmili BenitoJosep Salvans
Ajuntament de St. Boi de LluçanèsJosep Ma. MasramonJosep Martínez
Ajuntament de St. Feliu SasserraJoan Ramon SolerNúria Obradors
Ajuntament de St. Martí d'AlbarsRamon ErraRamon Padrós
Ajuntament de Sta. Maria de MerlèsJosep CostaJaume Bardolet
Ajuntament de SobremuntAlbert GüellLaia Serradell
Consell Comarcal d'OsonaJordi Bruch
Associació d'allotjaments rurals del LluçanèsDolors Marmi
Unió de Botiguers i Comerciants de Prats de LluçanèsMàrius Gorchs
SOLC, Música i Tradició al LluçanèsAleix Cardona
Unió de PagesosRamon Soler
EQUIP TÈCNIC
Director TècnicXavier Barniolpromocio.consorci@llucanes.cat
SecretàriaAnna Clàriaaclaria@pratsdellucanes.cat
AdministracióCristina Millàsconsorci@llucanes.cat
Angelina Solerasoler@consorci.llucanes.cat
Desenvolupament RuralLaura Megiassdr.consorci@llucanes.cat
OcupacióVanessa Martínocupacio.consorci@llucanes.cat
Gemma Gallorteocupacio@consorci.llucanes.cat
Envelliment ActiuEva Salvansxed@consorci.llucanes.cat
Educació i FormacióMònica Jofreformacio.consorci@llucanes.cat
Turisme i PatrimoniMaria Fauraturisme@consorci.llucanes.cat
Empresa i EmprenedoriaLaura Sellarèsempresa@consorci.llucanes.cat
ComunicacióMarta Homscomunicacio@consorci.llucanes.cat
EsportsSara Sucarratsesports@consorci.llucanes.cat
Han compartit